O KAPELE

Previous

Duo Romantika jsou:

Tomáš Somr - zpěv, klávesy, saxofony, Panova flétna, klarinet, kytara,

Roman Doležel - zpěv, klávesy, saxofon, klarinet


Naše společná hudební i životní historie je velmi dlouhá a bohatá na zážitky všeho druhu. Známe se již od svých 15 let, prošli jsme spolu studentskými léty a potom i různými profesionálními, či amaterskými soubory. Hráli jsme nejen rock a pop, ale i folk, folklór, dechovku, jazz a vážnou hudbu. Umíme hrát jak na koncertních podiích, tak i v hospodách a na soukromých akcích. S hudbou jsme projeli jak celé Česko a Slovensko, tak také (i když později každý v jiných kapelách) téměř celou Evropu: Rakousko, Německo, Švýcarsko, hráli jsme také v Holandsku, Řecku, Maďarsku, na Mallorce, v Dánsku, Norsku, Finsku, a také na několika skandinávských turistických lodích. 

Po delší době nás opět hudebně svedla dohromady myšlenka věnovat se opět společné autorské tvorbě a věříme, že si naše písničky, ať už budou ve stylu "šlágr" a nebo folkové, či rockové, najdou cestu k vašim uším i srdcím, protože to je náš cíl. Chceme dělat písničky pro lidi, chceme, aby naše písničky dokázaly potěšit i rozveselit.

Letos jsme napsali a natočili 10 nových písniček, které najdete na našem prvním společném CD, které se jmenuje: Touha má jsi ty... Doufáme, že se vám písničky budou líbit.  Vaše Duo Romantika :-)

music heart
© Tomas Somr 2015